Danışan Yorumları

3 haftadır Psikolog Şevval hanımla görüşmekteyim. Henüz daha erken olduğunu biliyorum bazı şeylerin değişmesi için ama kendimi karşısına oturduğumda rahat hissediyorum. Sanki bir dost gibi ama sınırları olan ve sana iyi gelecek bir dost gibi seni dinlediğini fark ediyorsun. Ben kendisine buradan teşekkür etmek için yazdım. Seanslarımız çok iyi gidiyor.
Danışan R.
IP Adress: 185.205.94.218
Kızımı burda çalışan Merve hanıma götürdük. 4 ay oldu. kızımın altına kaçırma sorunu vardı bir türlü çözüm bulamıyorduk. çok üzülüyordum çok ağlıyordum bu durumuna kızımın. ama neyseki sorunumuza sonunda bir çözüm bulabildik. geçen hafta son seansı yaptılar ve kızım zaten bir süredir idrarını kaçırmıyor hiç. merve hanımı herkese tavsiye ederim.
Danışan A.S
IP Adress: 46.106.239.56
Onur bey ile görüşmemiz harika geçti. Bu hafta tedavi görmeye başladım. Uzun yıllardır yoğun alkol kullanımı olan biri olarak bu kez alkolü bırakmaya kararlıyım. Kendisinin tecrübesinden faydalanarak alkolü bırakacağım. ilk görüşmemiz çok iyi geçti tavsiye ederim. Kadıköy bölgesine çok uzak olmama rağmen çok güven veren bir uzman profili çizdiği için uzun geçecek yola katlanacağım.
Danışan C.
IP Adress: 78.184.201.103
Merve hanımla 2 hafta önce seasnlarımı tamamladım. Kendisi bence çok iyi bir psikolog. Yaklaşık 5 aylık bir sürenin ardından çok zorlandığım obsesif davranışlarımdan kurtuldum. Hayatım zindana dönüyordu ve ilaç tedavileri fayda etmiyordu. Kendisiyle harika bir uyum yakaladık. Uzun süredir zorlandığım ve bütün hayatımı etkileyen hastalığımı sayesinde atlattım. Ayrıca çok iyi bir ekip burası. Zeynep hanım randevularımı düzenleyen hanımefendiye de çok teşekkür ederim. Kadıköy psikolog araştırmalarım meyvesini verdi kesinlikle ve bu harika merkezi buldum, iyi ki bulmuşum.
Danışan T.
IP Adress: 85.102.11.149
Yaklaşık 5 ay önce yaşadığım ağır ruhsal sorunlar sebebiyle psikolog Şevval hanımla görüşmeye başladık. Kendisiyle ilk görüşmenin ardından çok rahatladım. Şevval hanım çok iyi bir dinleyici ve kesinlikle iyi bir terapist. Psikoloğum bu süre zarfında kendimi o kadar iyi hissettirdi ki ben 5 ayda bu kadar toparlanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Hem donanımlı terapistleri hem de makul psikolog ücretleri sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim.
Danışan Z.
IP Adress: 78.188.194.147
3 yaşındaki kızımızın idrar kaçırma sorunu sebebiyle psikolog Merve hanıma geldik. Oyun terapisi yapan bir psikolog hanım Merve hanım. Kızım inanılmaz sevdi onu. Hatta birkaç kez de ona kendi yaptığı resimlerden hediye etti 🙂 Hem benim kızıma hem de gördüğüm kadarıyla diğer çocuklara yaklaşımı çok güzel. Ses tonu mükemmel Merve hanımın. Biz kendisine 3 ay devam ettik ve harika netice aldık. Kızım artık idrarını geceleri altına yapmıyor. Meğerse sorunumuz kaygı bozukluğu imiş. Açıkçası ben böyle birşey olduğunu düşünmezdim ama korku sorunu çıktı içinden. İyi ki Merve hanımla görüştük. Kızım hala onu soruyor arada Merve ablasına götürebilirim onu çok özledik. İstanbul 'da tavsiye edebileceğim en iyi psikolog olabilir Merve hanım.
Danışan B.
IP Adress: 92.119.56.244
M.Şevval Hanımla doktorumun koyduğu anksiyete bozukluğu tanısına dayanarak görüşmeye başladım. Yaptırdığı egzersizler olsun, konuştuğumuz şeyler olsun bana çok iyi geldi. Görüşeli daha 6 hafta oldu ama en azından artık ataklar geldiğinde bile kendimi daha rahat hissediyorum. Kesinlikle çok iyi geldi bana bu görüşmeler devam da etmeyi düşünüyorum tedavim bitene kadar. Psikolog M.Şevval hanımı çevremdekilere de tavsiye ettim. Ayrıca kurumla alakalı da söylemek istediklerim var. Yardımcıları randevular konusunda çok ilgili. Daha önce gittiğim iki merkezle iletişime geçmek için saatlerce beklemek zorunda kalıyordum mesajlara cevaplar çok geç gelirdi. Ama burası öyle değil. En geç 10 dakikada hemen yeni randevu ayarlanıyor. Kendinizi ilgili bir merkezde daha güvende hissediyorsunuz. Teşekkür ederim size.
Danışan H.
IP Adress: 5.25.31.88
Psikolog Merve hanımla bu 14.görüşmemiz ve hemen hemen sürecin sonuna geliyoruz. Yaşadığım bazı sorunlar sebebiyle Merve hanıma gitmeye başladım. Daha önce defalarca ilaç almıştım ama depresyonum hep tekrarlamıştı. Bazı psikologlara gittim uzun süreler de devam ettim ama bu kadar verim alamamıştım. Merve hanım öncelikle çok iyi bir dinleyici. Ben herkeze kendimi anlatamam ama ona ne yaşadıysam hatırlayabildiğim kadarıyla anlattım. Mesleğine çok hakim biri. İlk başta kadın bir uzmanla görüşeceğim için tedirgindim ancak iyi ki Merve hanımı seçmişim. Kendimi şuanda çok iyi hissediyorum ve bir süre daha devam edicem. Kurum hakkında da oldukça iyi bir izlenimim olduğunu söyleyebilirim. Düzenli bir şekilde sizi arar ve ilgilenirler. İnanılmaz tatlı bir hanım var randevuları ayarlayan. Saat kaç olursa olsun ulaşabiliyorsunuz. Ben başka yerlerde akşam saatlerinde kimseye ulaşamazdım. Teşekkür ederim hepinize.
Danışan A.K
IP Adress: 178.243.35.185
Psikolog Onur bey ile görüşeli kısa bir süre oldu ancak gerçekten kendimi şimdiden bile çok iyi hissediyorum. Ben kumar bağımlılığı sebebiyle başvurdum. Onur bey hem tecrübeli hem de çok ilgili bir uzman. Öyle güzel tanımları, öyle güzel benzetmeleri var ki kendinizi çok iyi hissediyorsunuz karşınızda donanımlı birini görünce. Kendisine başladığımdan beri oynama isteği olsa da uzak durabiliyorum. Her ne kadar Kadıköy ve Göztepe geliş gidiş açısından bana çok zor olsa da Gebzeden gelip gitmek bile güzel hocamızla görüşebilmek için.
Danışan Ö.
IP Adress: 85.153.200.213
Psikolog Mehmet Direkli ile görüştüğümüz 6.aydayız. Zor bir bağımlılık sürecinin ardından biraz da ailemin desteğiyle kendisine başvurdum. 5 ayı geçkin zamandır temiz kalmaktayım. Mehmet Bey kadar merkeze de teşekkür ederim. Birçok merkezden çok daha uygun seans ücretleri var ve çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar.
Danışan S.
IP Adress: 92.119.56.20
Şevval Hanımla görüşmelerimizi iyileşmem sebebiyle sonlandırdık. Yaklaşık 3 ay sürdü görüşmelerimiz, kendisine başvurduğumda hiç iyi hissetmiyordum açıkçası. Buraya yazma sebebim de özellikle onu kesinlikle tavsiye ederim herkese. Çok sıcak ama aynı zamanda çok profesyonel birisi. Bana yaklaşımını çok sevmiştim. Başka yerlere de gittim önceden ancak sanki karşınızda hadi anlatta git diyen biri vardı hep. Şuanda sayesinde çok iyiyim allaha şükür. Tavsiye ederim Şevval hanımı herkese.
Danışan B.
IP Adress: 77.72.189.238
Merve hanım siz bir tanesiniz. Bir süre kendisine devam ettim ve şehirdışına taşındığım için bıraktım. Bıraktığımda kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyordum. Merve hanımı tavsiye bile ettim birkaç arkadaşıma
Danışan Z.
IP Adress: 149.0.243.162
Onur bey ile ilk görüşmemiz tam 1 sene öncesine denk geliyor. Ona gittiğimde kumar oynamayı durduramayan bir adamdım. İki evim gitmişti ve karım da gitmek üzereydi. Kendimi öldürmeyi düşünürken dedim ki bir şans tanıyacagım kendime ve iyi bir psikoloğa gideceğim. İnternette gördüm kendisinin ismini ve burayı aradım. İlk görüşmede bir şey beni ikinci görüşmeye gelmemi sağladı artık sıcaklığı mı desem kendisinin yoksa kendisine inanmam mı desem bilemedim. Ama ikinci görüşmeye de gittim sonra birkaç görüşme gittim ama çevremdeki çoğu bağımlı gibi bende bıraktım tedaviyi. Sonra bir gaza geldim tekrar tedavi olayım dedim başka bir psikoloğa gittim ama uzmanlık alanı bağımlılık değilmiş demek hı hı demekten başka bir şey demedi üç görüşme boyunca. O an Onur bey aklıma geldi ve tekrar randevu aldım. Geçen hafta tedavimiz bitti ve ben o ikinci gidişimden beri hiç kumar oynamadım. Artık canım da istemiyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Ailem kurtuldu sayesinde yeniden bir aile olduk.
Danışan M.
IP Adress: 89.22.227.45
Psikolog Mehmet ile görüşeli sanırım 2 ay oluyor. Özellikle kumar sorunu yaşıyorsanız beyefendiyi tavsiye edeceğim. 2 aydır oynamıyorum inşallah daha da uzatacağız bu süreyi. Şimdilik her şey çok iyi gidiyor beklediğimden de iyi yani.
Danışan S.
IP Adress: 88.230.83.178
Psikolog Şevval Hanımefendi harikadır. Bana EMDR yöntemi uyguladı, geçmişte yaşadığım bazı tatsız olaylardan dolayı gitmiştim ben. Hem iyi bir terapist hem de iyi bir insan bence
Danışan Ç.
IP Adress: 77.92.111.95
Merve Hanım'la görüşmem sonuçlarını birkaç ay içinde verdi ve şuan kendimi çok çok iyi hissediyorum. Göztepe semtinde çok fazla psikolojik danışmanlık merkezi olması sebebiyle kafam karışmıştı kendisine gitmeye karar verdiğimde ancak biraz psikolog ücretleri sebebiyle biraz da Merve hanımın diğer merkezlerdeki psikologlara göre daha iyi bir özgeçmişinin olması sebebiyle tercih ettim. iyi ki etmişim gerçekten. ilk görüşmede dahi rahatlayarak çıktım seanstan. dediğim gibi hem psikolog ücretleri açısından harika bir yer burası hem de Merve hocam harika. kesinlikle hem burayı hem de Merve hanımı tavsiye ederim.
Danışan S.R
IP Adress: 78.75.122.82