klinik psikolog

Klinik Psikolog Zeynep Beril Tonyalı

Klinik Psikolog Zeynep Beril Tonyalı, Mentalium Psikoloji Mecidiyeköy şubesinde psikoterapist olarak hizmet vermektedir. İngilizce Psikoloji lisans eğitimini Fevziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi’nde onur derecesiyle tamamlayan Klinik Psikolog Zeynep Beril Tonyalı ardından yüksek lisans eğitimi için İtalya’nın köklü üniversitelerinden Bergamo Üniversitesi’ne kabul aldı.

Bergamo Üniversitesi’nden 110 üzerinden 104 ile mezun olarak klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlayan Zeynep Beril Tonyalı böylece klinik psikolog ünvanı almaya hak kazanmıştır. Ekip Norma Razon Çocuk, Genç ve Aile Danışmanlık Merkezi’nde profesyonel iş yaşamı öncesi gerek süpervizyon gerekse gözlem yapma şansı elde etmiştir.

Daha sonra Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hastalarla görüşme, gözlem yapma, anamnez doldurma, MMPI, Beier Cümle Tamamlama Testi, Kent – EGY Zeka Testi, Mini Mental Test, Porteus Labirent Testi gibi bazı uygulamaları gerçekleştirdi.

Fevziye Mektepleri Vakfı Özel Erenköy Işık Anaokulu’nda sınıf içi etkinliklere katılma, gözlem yapma, rehberlik birimi ile ölçüm ve değerlendirme yapma, veli görüşmelerine katılma gibi bazı görevleri üstlenen Klinik Psikolog Zeynep Beril Tonyalı bir süre de İtalya’da International School of Bergamo’da psikolog olarak çalışma fırsatı bulmuştur.

Klinik Psikolog Zeynep Beril Tonyalı şu anda Mentalium Psikoloji Mecidiyeköy şubesinde danışanlarına depresyon, anksiyete, travma, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi başta olmak üzere birçok alanda psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

psikolog randevu

Klinik Psikolog Tonyalı'nın Aldığı Eğitimler

DATEM, Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu Moderatörlüğünde, 86 saat ileri düzey
Bilişsel ve Davranışçı terapiler klinik eğitimi

MMPI, Beier Cümle Tamamlama Testi, Kent – EGY Zeka Testi, Mini Mental Test, Porteus Labirent Testi Eğitimi

Psikolojik sağlamlık, Empati ve Sosyal beceriler eğitimi. International School of Bergamo, İtalya